אודותינו

שלום! אנחנו דניאל ונדב סילברה, זוג נשוי שמפוצץ באנרגיות ותשוקה לנדל"ן בכלל ולאצבע הגליל בפרט. תחילה השקענו בקריה בעצמנו, לאחר מכן גררנו אליה את הקרובים, החברים וכעת מלווים בהצלחה מספר רב של משקיעים.

אנחנו מאמינים שקרית שמונה היא יעד מדהים להשקעה בגלל מגוון רחב של סיבות ותנאים. הקמנו את הסוכנות שלנו תוך שימת הערכים הבאים כנר לרגלינו: חדשנות, אמינות, יצירתיות ומעל לכל מקצוענות ללא פשרות.

מעבר לסיורי וליווי משקיעים, אנחנו גם מתווכים (ברישיון) ויותר מנשמח להעריך את שוויו של הנכס שלך, לצלם אותו, להביא קונים פוטנציאלים ולמכור לך אותו במהירות וביעילות.

מחפשים לשכור דירה בעיר ובסביבה? אין בעיה! פנו אלינו ונמצא לכם את דירת החלומות. מעבר לכך שייסדנו את אחת מקבוצות הפייסבוק המובילות להשכרה ושכירת נכסים בקרית שמונה והסביבה, אנחנו בקשר ישיר עם עשרות רבות של בעלי דירות ייחודיות ונכסים שווים.

דניאל ונדב סילברה
דניאל ונדב סילברה

נדב סילברה, 29, סטודנט למשפטים במכללת פרס. נדב הוא הכוח היוזם והדוחף בעסק. השעה 2 בלילה וצץ כיוון לעסקה מעניינת? נדב כבר בדרך לשם. משא ומתן עם מוכרים, התנהלות מול משקיעים, הובלה והרכבה של רהיטים זה ממזמן בדם. מה הוא פחות אוהב? להרכיב ארונות, זה קשה ממש 😄.

דניאל סילברה, 28, סטודנטית לנטורופתיה במכלל רידמן. מעבר ליכולתיה המופלאות לזהות יהלום לא מלוטש כשהיא רואה אותו, להתנהל ברשתות החברתיות באפס מאמץ ולאתר שוכרים מעולים לדירות, היא גם כשרון נדיר בעיצוב ואבזור הנכסים. תנו לדניאל תקציב מינימלי, גישה למרקטפלייס של פייסבוק והרבה שעות לבד ותקבלו את דירת החלומות במינימום מחיר 😎.